HONITON Hlavice nástrčná TRX-E 1/4"
Kód: HS1210 HS1211 HS1204 HS1205 HS1206 HS1207 HS1208 Zvolte variantuProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1/4" Hlavice nástrčné |
|---|---|
| Celková délka (L): | L 25 mm |
| Upínání: | 1/4" |
| Materiál: | Crv 50BV30 |
| Norma: | DIN3124 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
