HONITON Hlavice nástrčná průmyslová prodloužená 3/4" | 21 mm
Kód: H6121Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Kovaná rázová hlavice pro pneumatické nářadí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 3/4" Hlavice nástrčné |
|---|---|
| EAN: | 8592021092123 |
| Velikost: | 21 mm |
| Celková délka (L): | L 90 mm |
| Max. zátěž: | 1816 Nm |
| Upínání: | 3/4" |
| Materiál: | CrMoV |
| Norma: | DIN 3129 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
