HONITON Hlavice nástrčná prodloužená 1/2" | 11 mm
Kód: H1511Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prodloužené hlavice |
|---|---|
| EAN: | 8592021006656 |
| Velikost: | 11 mm |
| Celková délka (L): | L 77 mm |
| Upínání: | 1/2" |
| Materiál: | Crv 50BV30 |
| Norma: | DIN3124 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
