HONITON Hlavice na svíčky HONIDRIVER | 18 mm 3/8" 65 mm
Kód: H4118Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Patent HONIDRIVER je použitelný na šrouby a matice typu: METRIC, SAE,3PT,4PT,6PT,TORX,SPLINE,RIBE SQUAREDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavice na svíčky |
|---|---|
| EAN: | 8592021073481 |
| Velikost: | 18 mm |
| Celková délka (L): | 65mm |
| Upínání: | 3/8" |
| Materiál: | 40CrV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
