HONITON Hlavice na svíčky dvanáctihranná 3/8" HONIDRIVER | 14 mm / 250 mm
Kód: H411425Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavice na svíčky |
|---|---|
| EAN: | 8592021194643 |
| Velikost: | 14 mm |
| Celková délka (L): | 250 mm |
| Upínání: | 3/8" |
| Materiál: | 40CrV |
| Norma: | DIN 3124 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
