HONITON Bit PH 5/16" | PH4x30 mm
Kód: HPH8-4Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křížový PH 5/16" |
|---|---|
| EAN: | 8592021069309 |
| Velikost: | PH4 |
| Celková délka (L): | 30 mm |
| Upínání: | 5/16" |
| Norma: | DIN 3126 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
