HONITON Bit IMBUS 10 mm | 4 mm / 75 mm
Kód: HEX11-4Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Bity pro redukce na bity H410.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Imbus Hex 10mm |
|---|---|
| EAN: | 8592021069491 |
| Velikost: | 4 mm |
| Celková délka (L): | 75 mm |
| Upínání: | 3/8" |
| Norma: | DIN 3126 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 Česká republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
