Hoblík MT82mm,500W
Kód: M1902Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Velká V-drážka pro snadné zkosení
- Jemné finišování díky vysokým otáčkám stroje
- Možnost použití hoblovacích nožů T.C.T.
- Možné použití a HSS nožem pro řezání měkkého dřeva
- Příslušenství
- Paralelní doraz (165581-2)
- Listová měrka (456751-7)
- Sada nožů - nainstalovaná (D-07945)
- Nástrčkový klíč SW 9 (173217-7)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hoblíky |
|---|---|
| EAN: | 0088381823586 |
| Příkon: | 500 W |
| Otáčky naprázdno: | 16.000 min-1 |
| Šířka hoblování: | 82 mm |
| Hloubka hoblování: | 1 mm |
| Plátování: | 9 mm |
| Hmotnost: | 2,7 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 285 x 157 x 160 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
