Hoblík 82mm,620W
Kód: KP0800Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Spolehlivý hoblík s šířkou záběru 82 mm
- Kompaktní design stroje s ergonomicky tvarovanou pogumovanou rukojetí pro pohodlnou a bezpečnou práci
- Plynulé nastavení hloubky s klik-zarážkou po 0,1 mm
- Maximální hloubka 2,5 mm
- Příslušenství
- Nástrčkový klíč SW 9 (782209-3)
- 2 ks otočného nože (D-07945)
- Šablona (123062-2)
- Přítlačná deska (A-86175)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hoblíky |
|---|---|
| EAN: | 0088381603928 |
| Příkon: | 620 W |
| Otáčky naprázdno: | 17.000 min-1 |
| Šířka hoblování: | 82 mm |
| Hloubka hoblování: | 0 - 2,5 mm |
| Plátování: | 0 - 9 mm |
| Hmotnost: | 2,6 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 285 x 158 x 158 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
