Hahn & Sohn ATS Přepínač 125A Vnitřní
Kód: 11250Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Hahn & Sohn ATS Přepínač 125A Vnitřní
ATS přepínač pro automatický start průmyslových elektrocentrál Hahn& Sohn. Vhodný pro typ HDE80RST3.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ATS přepínače |
|---|---|
| Jmenovitý proud: | 100 A |
| Jmenovité izolační napětí: | 750 V |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí: | 8 kV |
| Jmenovité kontaktní napětí: | AC440V |
| Maximální průřez kabelu: | 50 mm2 |
| Maximální šířka kolejnice: | 20 mm |
| Doba přepnutí: | 0,45 s |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
