Hadice zahradní MAGIC SOFT 5/8" 15 M
Kód: 113889Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Zvláštní struktura této hadice je odolná proti zalomení a zkroucení. Armadillo Magic Soft je již vybaveno dvěma rychlospojkami Idroeasy, které jsou kompatibilní s veškerým příslušenstvím na trhu vybaveným rychloupínacím systémem na zahradu. Materiál je zcela netoxický, vyrobený ze surovin, které neuvolňují znečišťující látky do protékající vody.
Výhody Zahradní hadice magic soft
- Praktické a lehké na přenášení
- Zesílená struktura proti zmačkání a kroucení
- Kompaktní a prostorově úsporné
- Flexibilní i při nízkých teplotách
- Připraveno k použití: Včetně 2 armatur
Návod k použití
- Nasaďte armaturu na kohoutek vybavený rychlospojkou, připojte požadované příslušenství a otevřete kohoutek. Pokud potřebujete vyměnit koncovky, spojte hadici s originálními koncovkami Idroeasy, nasaďte a utáhněte koncovku k hadici. Nepoužívejte jiné fitinky, hadice by se poškodila. Zavlažovací hadice je odolná proti uzlům a mačkání (5/8”), během používání se prodlouží o 15 % a dosáhne velikosti uvedené na obalu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flexi hadice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718062069 |
| Délka: | 15 m |
| Provozní tlak: | 4 bar |
| Max. povolený tlak: | 12 bar |
| Průměr: | 15.87mm, 5/8 ″ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
