Hadice zahradní ARMADILLO 3/4" 15 M KK
Kód: 113892Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Nahrazuje nepohodlné tradiční zahradní hadice, oproti kterým váží až 3x méně. Zvláštní struktura této hadice (3/4 ″) Armadillo Kink Kong je odolná proti zmačkání a zkroucení. Hadice je již vybaven dvěma pogumovanými koncovkami Idroeasy, které jsou kompatibilní s veškerým příslušenstvím na trhu vybaveným rychloupínacím systémem na zahradu.
Materiál je zcela netoxický, vyrobený ze surovin, které neuvolňují znečišťující látky do protékající vody.
Výhody Zahradní hadice armadillo
- Praktické a lehké na přenášení
- Zesílená struktura proti zmačkání a kroucení
- Připraveno k použití: Včetně 2 rychlospojek
- Kompaktní a prostorově úsporné
- Flexibilní i při nízkých teplotách
- Odolné
Návod k použití
- Nasaďte armaturu na kohoutek vybavený rychlospojkou, připojte požadované příslušenství a otevřete kohoutek. Pokud je potřeba vyměnit šroubení, spojte hadici s původními pryžovými rychlospojkami Idroeasy, nasaďte a utáhněte šroubení. Nepoužívejte jiné fitinky, hadice by se poškodila. Hadice je odolná proti mačkání (3/4”), během používání se natáhne o 7 % a dosáhne velikosti uvedené na obalu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flexi hadice |
|---|---|
| EAN: | 4003718062090 |
| Délka: | 15 m |
| Provozní tlak: | 4 bar |
| Max. povolený tlak: | 12 bar |
| Průměr: | 24.5 mm (3/4 ″) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
