Hadice zahradní ARMADILLO 1/2" 15 M SL
Kód: 113890Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Nahrazuje nepohodlné tradiční zahradní hadice, oproti kterým váží až 3x méně, a zpříjemňuje tak vaše zahradnické aktivity. Zvláštní konstrukce této zahradní hadice pro zavlažování je odolná proti zauzlování a kroucení. Hadice je již vybaven dvěma pogumovanými koncovkami Idroeasy, které jsou kompatibilní s veškerým příslušenstvím na trhu vybaveným rychloupínacím systémem na zahradu.
Materiál je zcela netoxický, vyrobený ze surovin, které neuvolňují znečišťující látky do protékající vody.
Výhody Zahradní hadice armadillo
- Praktické a lehké na přenášení
- Zesílená struktura proti zmačkání a kroucení
- Připraveno k použití: Včetně 2 rychlospojek
- Kompaktní a prostorově úsporné
- Flexibilní i při nízkých teplotách
Návod k použití
- Nasaďte armaturu na kohoutek vybavený rychlospojkou, připojte požadované příslušenství a otevřete kohoutek. Pokud je potřeba vyměnit šroubení, spojte hadici s původními pryžovými rychlospojkami Idroeasy, nasaďte a utáhněte šroubení. Nepoužívejte jiné fitinky, hadice by se poškodila. Hadice je odolná proti mačkání (1/2”), během používání se natáhne o 7 % a dosáhne velikosti uvedené na obalu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flexi hadice |
|---|---|
| EAN: | 4003718062076 |
| Délka: | 15 m |
| Provozní tlak: | 4 bar |
| Max. povolený tlak: | 12 bar |
| Průměr: | 12.7 mm (1/2 ″) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
