GK TOOLS Sada klíčů 47 dílů
Kód: P16136Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady klíčů |
|---|---|
| EAN: | 8592021232734 |
| Klíče očkoploché: | 6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,26,27,28,30,32 mm |
| Klíče na převlečné matice: | 8x10,9x11,10x12,13x14,15x17, 16x18 mm |
| Klíče očkové zahnuté: | 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19 mm |
| Klíče očkové: | TRX: 6x8, 10x12, 14x18, 20x24 mm |
| Klíče očkové vyhnuté: | 6x7,8x9,10x11,12x13,14x15,16x17,18x19,20x22 mm |
| Materiál: | 31CrV3 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
