Generátor AL-KO 3500-C
Kód: 130931Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Benzínový generátor elektrického proudu AL-KO 3500-C s velkou nádrží (15 l) a výkonným 4-taktním motorem (213 ccm, max. 5.9 kW). Disponuje automatickou regulací napětí AVR, chránící i citlivější spotřebiče. Vhodný pro staveniště, zahrady, kempování i jako záložní zdroj. Poskytuje trvalý výkon 2.8 kW (max. 3.1 kW).
Hlavní výhody generátoru AL-KO 3500-C:
- Výkonný 4-taktní motor (213 ccm, max. 5.9 kW).
- Automatická regulace napětí AVR.
- Výstupy: 2x 230 V (16A) AC, 1x 12 V DC.
- Velká nádrž 15 l pro dlouhý provoz (až 15 hodin).
- Masivní rám pro ochranu a snadné přenášení.
- Ochrana proti přetížení a nedostatku oleje.
- Startování pomocí tažného lanka.
- Akustický výkon 96 dB.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové elektrocentrály |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5769720520186 |
| Typ motoru: | benzinový, 1-válec, 4-takt, vzduchem chlazený |
| Objem motoru: | 213 cm3 |
| Výkon motoru max.: | 5.9 kW |
| Startování: | ruční |
| Palivo: | bezolovnaté |
| Objem palivové nádrže: | 15 l |
| Objem olejové náplně: | 0.6 l |
| Spotřeba paliva: | 0.60 l/kWh |
| Doba provozu na nádrž: | až 15 hod. |
| Regulace napájení: | automatická AVR |
| Výkon max. / trvalý: | 3.1 / 2.8 kW |
| Výstupní napětí AC: | 230 V (2 x 230 V / 16A) |
| Výstupní napětí DC: | 12 V |
| Výstupní frekvence: | 50 Hz |
| Ochrana proti přetížení: | ANO |
| Ochrana při nedostatku oleje: | ANO |
| Třída ochrany: | IP 23 |
| Hmotnost: | 50 kg |
| Rozměry: | 590 x 430 x 480 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
