Excentrická bruska s regulací 125mm,300W
Kód: BO5031Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Lehká excentrická bruska s vysokým výkonem
- Volitelné otáčky umožňují bezvadnou povrchovou úpravu
- Suchý zip umožňuje snadnou výměnu papíru
- Robustní kuličkové ložisko
- Prachotěsný vypínač
- Pozvolný rozběh a okamžité zastavení brusného kotouče po vypnutí stroje
- Silný odsávací výkon základní deskou
- Adaptér pro připojení vysavače
- Příslušenství
- Papírový sáček + box (135246-0)
- Brusná deska 123 mm (1 ks)
- Brusný papír (1 ks)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brusky |
|---|---|
| EAN: | 0088381097727 |
| Příkon: | 300 W |
| Otáčky naprázdno: | 4.000-12.000 min-1 |
| Oscilační obvod (O): | 2,8 mm |
| Excentrický zdvih: | 1,4 mm |
| Průměr základny: | 123 mm |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 153 x 123 x 153 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
