Excentrická bruska MT 123mm,230W
Kód: M9204BProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Suchý zip umožňuje snadnou výměnu papíru
- Silný odsávací výkon základní deskou
- Adaptér pro připojení vysavače
- Příslušenství
- Vak na prach (136402-5)
- Kroužek 25 (257202-1)
- Držák vaku (416063-0)
- Odsávací hrdlo (416064-8)
- Brusný papír (1 Stk.)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brusky |
|---|---|
| EAN: | 0088381815512 |
| Excentrický zdvih: | mm |
| Příkon: | 240 W |
| Otáčky naprázdno: | 12.000 min-1 |
| Oscilační obvod (O): | 2,8 mm |
| Průměr základny: | 123 mm |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 153x123x144 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
