EMOS Zásuvka bílá s vypínačem 250 V / 16 A
Kód: P0027Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Praktická zásuvka v bílém provedení s vypínačem pro rychlé, snadné a bezpečné odpojení od elektrické sítě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 8595025390356 |
| Napětí: | 250 V |
| Max. proud: | 16 A |
| Barva: | bílá |
| Krytí: | IP20 |
| Max. zátěž: | 2300 W |
| Materiál: | plast |
| Ostatní vlastnosti: | vypínač |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
