EMOS Zásuvka bílá přímá 250 V / 16 A
Kód: P0042Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Praktická zásuvka v bílém provedení určená pro montáž prodlužovacího přívodu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 8595025363855 |
| Napětí: | 250 V |
| Počet zásuvek: | 1× 2P + PE |
| Max. proud: | 16 A |
| Barva: | bílá |
| Krytí: | IP20 |
| Max. zátěž: | 3680 W |
| Materiál: | plast |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
