EMOS Vidlice bílá úhlová
Kód: P0035Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Klasická vidlice pro pohyblivý prodlužovací přívod s praktickou možností otočení vnitřního zapojení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vidlice |
|---|---|
| EAN: | 8595025372604 |
| Napětí: | 250 V |
| Max. proud: | 16 A |
| Barva: | bílá |
| Krytí: | IP20 |
| Max. zátěž: | 3680 W |
| Materiál: | plast |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
