EMOS Svítilna plastová LED | 230 lm, 3xAAA
Kód: P3897Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Montážní svítilny |
|---|---|
| EAN: | 8592920037096 |
| Napětí: | 3xAAA |
| Světelný tok: | 230 lm |
| Typ světla: | COB LED |
| Doba svícení: | 47 hod. (230 lm) |
| Příkon: | 3 W |
| Rozměr produktu: | 168x24x24 mm |
| Barva: | černá, šedá, tyrkysová, zelená |
| Hmotnost: | 64 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
