EMOS Svítilna nabíjecí LED | 350 lm, 3xAAA
Kód: P4715Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Montážní svítilny |
|---|---|
| EAN: | 8592920132982 |
| Napětí: | 3xAAA |
| Světelný tok: | 350 lm |
| Typ akumulátoru: | LR03 (1,5 V) |
| Vzdálenost dosvitu: | 25 m |
| Režim svícení: | 350 lm (COB LED 100 %) |
| Doba svícení: | 4 h |
| Rozměr produktu: | 118x42x30 mm |
| Materiál: | ABS plast |
| Součást balení: | baterie |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
