EMOS Svítilna mini | 100 lm, 3xAAA
Kód: P3894Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Montážní svítilny |
|---|---|
| EAN: | 8592920036228 |
| Napětí: | 3xAAA |
| Světelný tok: | 100 lm |
| Typ baterie: | LR03 (1,5 V) |
| Vzdálenost dosvitu: | 15 m |
| Typ světla: | COB LED |
| Doba svícení: | 35 hod. |
| Příkon: | 3 W |
| Rozměr produktu: | 85x25x25 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | hliník |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
