EMOS Prodlužovací kabel gumový 4 zásuvky | 5 m
Kód: P14151Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prodlužovací kabely |
|---|---|
| EAN: | 8592920076538 |
| Napětí: | 250 V |
| Délka kabelu: | 5 m |
| Průřez vodiče: | 1,5 mm² |
| Počet zásuvek: | 4 |
| Krytí: | IP44 |
| Typ izolace: | guma / neopren |
| Max. proud: | 16 A |
| Max. zátěž: | 3680 W |
| Ostatní vlastnosti: | vypínač |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
