EMOS Prodlužovací gumový kabel | 1 zásuvka, 230 V / 10 m (1,5 mm²)
Kód: KL29210Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prodlužovací kabely |
|---|---|
| EAN: | 8592920011027 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Délka kabelu: | 10 m |
| Průřez vodiče: | 1,5 mm² |
| Počet zásuvek: | 1 |
| Krytí: | IP44 |
| Typ izolace: | PVC |
| Max. proud: | 16 A |
| Max. zátěž: | 3680 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
