EMOS Multimetr klešťový MD-410C
Kód: M0400Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Multimetr využijete jak na běžnou údržbu elektrických zařízení, tak i v budování nových elektrických rozvodů. Díky tomuto multimetru budete mít při práci s elektřinou tu pravou jistotu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multimetry |
|---|---|
| EAN: | 8595025390394 |
| Napětí: | 400 mV – 600 V |
| AC napětí: | 4–600 V |
| AC proud: | 400 A |
| DC proud: | 400 A |
| Volba rozsahu: | automatická |
| Elektrický odpor: | 400 Ohm – 40 MOhm |
| Měření teploty: | -20 °C až +1 000 °C |
| Součást balení: | baterie, návod, měřicí hroty |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
