EMOS Multimetr EM391
Kód: M0391Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Multimetr využijete jak na běžnou údržbu elektrických zařízení, tak i v budování nových elektrických rozvodů. Díky tomuto multimetru budete mít při práci s elektřinou tu pravou jistotu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multimetry |
|---|---|
| EAN: | 8595025361479 |
| AC napětí: | 200–300 V |
| AC proud: | ne |
| DC napětí: | 200 mV – 300 V |
| DC proud: | 20 µA – 10 A |
| Elektrický odpor: | 200 Ohm – 2 MOhm |
| Spojitost obvodů: | ano |
| Rozměr produktu: | 27×70×135 mm |
| Součást balení: | baterie, návod, měřicí hroty, ochranné pouzdro |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
