EMOS Montážní lampa (přenosné světlo) | 60 W, 230 V
Kód: P4203Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Montážní svítilny |
|---|---|
| EAN: | 8595025385963 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 60 W |
| Rozměr produktu: | 110×390 mm |
| Délka přívodního kabelu: | 5 m |
| Krytí: | IP20 |
| Prodejní obal: | závěs |
| Zdroj světla: | žárovka |
| Typ kabelu: | guma H05RN-F 2× 1,0 mm2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
