EMOS LED reflektor TAMBO | 50 W 4000 lm PIR
Kód: ZS2941Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reflektory |
|---|---|
| EAN: | 8592920081778 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Světelný tok: | 4000 lm |
| Životnost: | 25 000 hod. |
| Příkon: | 50 W |
| Délka přívodního kabelu: | 30 cm |
| Krytí: | IP65 |
| Pracovní teplota: | -20 °C až +40 °C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
