EMOS LED reflektor přenosný, neutrální bílá | 51 W 4600 lm
Kód: ZS3342Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Přenosný LED pracovní reflektor napájený ze sítě, který je možné použít ve vnitřním i vnějším prostředí. Díky své robustní konstrukci je vhodný pro práci v náročném prostředí, je nárazu a vodě odolný.Oblasti použití: osvětlení pracovišť na stavbách, u rodinných domů, v garážích, dílnách, autoservisech.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reflektory |
|---|---|
| EAN: | 8592920104873 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Světelný tok: | 4600 lm |
| Životnost: | 25 000 hod. |
| Příkon: | 51 W |
| Délka přívodního kabelu: | 1,5 m |
| Krytí: | IP44 |
| Pracovní teplota: | -20 °C až +40 °C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
