EMOS LED REFLEKTOR 2X30W 4800LM HOBBY SLIM + TROJNOŽKA
Kód: ZS2231.2Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reflektory |
|---|---|
| EAN: | 8592920067567 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Světelný tok: | 2× 1 600 lm |
| Životnost: | 25 000 hod. |
| Příkon: | 2× 30 W |
| Délka přívodního kabelu: | 3 m |
| Krytí: | IP65 |
| Pracovní teplota: | -20 °C až +40 °C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
