EMOS Laserový měřič vzdálenosti M0502
Kód: M0502Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Kompaktní laserový měřič pro měření vzdálenosti. Měřící vzdálenost 0,05 až 40 m, Měřící funkce délka, plocha, objem, kontinuální měření, pythagoras. Automatické vypnutí po 3 minutách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dálkoměry |
|---|---|
| EAN: | 8592920037546 |
| Měřící vzdálenost: | 0,05 - 40 m |
| Měřící funkce: | délka, plocha, objem, kontinuální měření, pythagoras |
| Jednotky měření: | m, ft, in, m2, ft2, m3, ft3 |
| Přesnost měření: | +/- 2 mm |
| Ostatní vlastnosti: | automatické vypnutí po 3 minutách, podsvícený displej |
| Napájení: | 2× 1,5 V AAA |
| Rozměr produktu: | 25×40× 10 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
