EMOS GP alkalická baterie SUPER AAA (LR03) 1bal/12ks (náhrada za B1310T)
Kód: B0114TProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Baterie GP Super Alkaline patří k základní výbavě každé domácnosti. Nejlépe je využijete ve všech přístrojích s nízkým odběrem proudu, jako jsou hodiny, budíky, hračky, dálková ovládání, bezdrátové myši od počítače nebo klávesnice. Oproti obyčejným zinkouhlíkovým nebo zinkochloridovým bateriím vás zásobí až 7× větším množstvím energie.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie |
|---|---|
| EAN: | 4891199224430 |
| Napětí: | 1,5 V |
| Chemické složení: | alkalické |
| Kategorie/řada: | Super Alkaline |
| Typ: | LR03 |
| Rozměr: | 10,5×44,5 mm |
| Provozní teplota: | -20 °C až +54 °C |
| Max. skladovatelnost: | 10 let |
| Možnost nabíjení: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
