EMOS Časovač - mechanická spínací zásuvka TS-MD3
Kód: P5502Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Tato mechanická spínací zásuvka, nebo-li časovač, je ideální pro nastavení zapnutí a vypnutí jakýchkoliv elektrických spotřebičů. Je spolehlivý i ve Vaší nepřítomnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Časovače |
|---|---|
| EAN: | 8595025319739 |
| Napětí: | 230 V |
| Počet spínaní na den: | 96 |
| Minimální doba sepnutí: | 15 min. |
| Max. proud: | 16 A |
| Max. zátěž: | 3680 W |
| Krytí: | IP20 |
| Ostatní vlastnosti: | dětské sklonky, možnost ručního zapnutí |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
