Elektronický šroubovák 32/18Nm,2500ot,570W
Kód: FS2700Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Elektronický šroubovák s možností nastavení utahovacího momentu v šesti stupních
- Kompaktní design stroje s dokonalým vyvážením zaručující velmi pohodlnou, přesnou a efektivní práci
- L/P chod
- Osvětlení pracovní plochy
- LED osvětlení pracovní plochy
- 4 metrový kabel s ochranou proti poškození
- Příslušenství
- Doraz (322120-3)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 0088381603249 |
| Příkon: | 570 W |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 2.500 min-1 |
| Utahovací moment (tvrdý/měkký): | 32 / 18 Nm |
| Samořezné šrouby: | 6 mm |
| Šrouby do sádrokartonu: | 5 mm |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 301 x 70 x 192 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
