Elektrocentrála Procraft GP30 | GP30
Kód: GP30Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Benzínová elektrocentrála Procraft GP30 s maximálním výkonem 2,8 kW (trvalý 2,5 kW). Je vybavena síťovou ochranou AVR a poskytuje napětí 220-240V a 12V. Objem palivové nádrže je 12 litrů, spotřeba paliva cca 1,25 l/h. Startování je manuální. Součástí balení je klíč na svíčku.
Hlavní výhody elektrocentrály Procraft GP30:
- Maximální výkon 2,8 kW, provozní 2,5 kW.
- Síťová ochrana AVR.
- Objem nádrže 12 litrů.
- Nízká spotřeba paliva (cca 1,25 l/h, 360g/1kW).
- Manuální spuštění.
- Třída ochrany I, stupeň krytí IP23M.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové elektrocentrály |
|---|---|
| EAN: | 6973934252453 |
| Napětí: | 220 |
| Frekvence: | 50 |
| Výkon maximální: | 2,8kW |
| Výkon provozní: | 2,5kW |
| Spotřeba: | 360g/1kW |
| Objem nádrže: | 12l |
| Hmotnost: | 43 |
| Spuštění: | manuální |
| Třída ochrany: | I |
| Stupeň krytia: | IP23M |
| Systém startování: | Ruční |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | 67 |
| Hladina akustického tlaku Lwa: | 76 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
