Elektrocentrála benzínová mod.GP85 | GP85
Kód: GP85Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Výkonná benzínová elektrocentrála Procraft GP85 s maximálním výkonem 8 kW (provozní 7,5 kW). Poskytuje napětí 220-240V a 12V. Objem palivové nádrže je 25 litrů, spotřeba paliva cca 4,17 l/h (313g/1kW). Startování je elektrické. Hmotnost 96,1 kg.
Hlavní výhody elektrocentrály Procraft GP85:
- Vysoký maximální výkon 8 kW, provozní 7,5 kW.
- Elektrické spuštění.
- Velká nádrž 25 litrů.
- Třída ochrany I, stupeň krytí IP23M.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové elektrocentrály |
|---|---|
| EAN: | 6973934252507 |
| Napětí: | 220-240/12V |
| Frekvence: | 50 |
| Výkon maximální: | 8 kW |
| Výkon provozní: | 7,5 kW |
| Spotřeba: | 4,17(l/h) |
| Objem nádrže: | 25l |
| Hmotnost: | 96,1 |
| Spuštění: | elektrické |
| Třída ochrany: | I |
| Stupeň krytia: | IP23M |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | 78 |
| Hladina akustického tlaku Lwa: | 87 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
