Elektrocentrála benzínová mod.GP80 | GP80
Kód: GP80Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Výkonná benzínová elektrocentrála Procraft GP80 s elektronickým startem. Poskytuje maximální výkon 7,5 kW (trvalý 7 kW) a je vybavena síťovou ochranou AVR. Výstupní napětí 220-240V a 12V. Objem palivové nádrže je 25 litrů. Balení obsahuje elektrickou zástrčku, 2 rukojeti, 2 kola a klíč na svíčku.
Hlavní výhody elektrocentrály Procraft GP80:
- Velmi vysoký výkon: Maximální 7,5 kW, provozní 7 kW.
- Elektronický start.
- Síťová ochrana AVR.
- Velká nádrž 25 litrů pro dlouhý provoz.
- Spotřeba paliva cca 3,57 l/h.
- Včetně transportních kol a rukojetí.
- Třída ochrany I, stupeň krytí IP23M.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové elektrocentrály |
|---|---|
| EAN: | 6973934252491 |
| Napětí: | 220-240/12V |
| Frekvence: | 50 |
| Výkon maximální: | 7,5 kW |
| Výkon provozní: | 7 kW |
| Spotřeba: | 3,57(l/h) |
| Objem nádrže: | 25l |
| Hmotnost: | 93,3 |
| Spuštění: | elektrické |
| Třída ochrany: | I |
| Stupeň krytia: | IP23M |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | 78 |
| Hladina akustického tlaku Lwa: | 87 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
