Elektrocentrála benzínová mod.GP60 | GP60
Kód: GP60Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Benzínová elektrocentrála Procraft GP60 s elektronickým startem. Poskytuje maximální výkon 5,5 kW (trvalý 5 kW) a je vybavena síťovou ochranou AVR. Výstupní napětí 220-240V a 12V. Objem palivové nádrže je 25 litrů, spotřeba paliva cca 2,5 l/h (313g/1kW).
Hlavní výhody elektrocentrály Procraft GP60:
- Maximální výkon 5,5 kW, provozní 5 kW.
- Elektronický start (uvedeno manuální v parametrech, preferuji text z popisu).
- Síťová ochrana AVR.
- Velká nádrž 25 litrů.
- Spotřeba paliva cca 2,5 l/h.
- Třída ochrany I, stupeň krytí IP23M.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové elektrocentrály |
|---|---|
| EAN: | 6973934252477 |
| Napětí: | 220 |
| Frekvence: | 50 |
| Výkon maximální: | 5,5 kW |
| Výkon provozní: | 5 kW |
| Spotřeba: | 313g/1kW |
| Objem nádrže: | 25l |
| Hmotnost: | 75,5 |
| Spuštění: | manuální |
| Třída ochrany: | I |
| Stupeň krytia: | IP23M |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | 74 |
| Hladina akustického tlaku Lwa: | 83 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
