Elektrocentrála benzínová mod.GP35 | GP35
Kód: GP35Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Benzínová elektrocentrála Procraft GP35 s maximálním výkonem 3 kW (trvalý 2,8 kW). Vybavena síťovou ochranou AVR, poskytuje napětí 220-240V a 12V. Objem palivové nádrže je 15 litrů, spotřeba paliva cca 1,5 l/h (360g/1kW). Manuální start. Součástí balení klíč na svíčku.
Hlavní výhody elektrocentrály Procraft GP35:
- Maximální výkon 3 kW, provozní 2,8 kW.
- Síťová ochrana AVR.
- Objem nádrže 15 litrů.
- Spotřeba paliva cca 1,5 l/h.
- Manuální spuštění.
- Třída ochrany I, stupeň krytí IP23M.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové elektrocentrály |
|---|---|
| EAN: | 6973934252460 |
| Napětí: | 220 |
| Frekvence: | 50 |
| Výkon maximální: | 3 kW |
| Výkon provozní: | 2,8 kW |
| Spotřeba: | 360g/1kW |
| Objem nádrže: | 15l |
| Hmotnost: | 43,4 |
| Spuštění: | manuální |
| Třída ochrany: | I |
| Stupeň krytia: | IP23M |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | 69 |
| Hladina akustického tlaku Lwa: | 78 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
