Elektrický štípač na dřevo VeGA LS700 VARIO
Kód: 09LS700VProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Elektrický štípač na dřevo VeGA LS700 VARIO je vybaven speciálním systémem VARIO. Tento mechanismus umožňuje obsluze pohodlně nastavit libovolnou délku pracovního cyklu pístu podle délky polena, čímž výrazně šetří elektrickou energii a čas. Nemusíte tak čekat, až se píst po každém pracovním cyklu vrátí úplně zpět do základní polohy. V ceně tohoto produktu je ochranný kryt. Křížový klín není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Štípače |
|---|---|
| EAN: | 8595557907763 |
| Motor: | 2200 W, 230 V/50 Hz |
| Maximální štípací síla: | 7 tun |
| Délka štípacího polena: | max. 520 mm |
| Průměr štípacího polena: | max. 250 mm |
| Hmotnost: | 66 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
