Elektrický štípač na dřevo VeGA LS7 VARIO
Kód: 09LS62019Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Hydraulický štípač na dřevo VeGA LS7 VARIO je vybaven systémem VARIO, který umožňuje nastavit délku pracovního cyklu pístu podle délky polena, což šetří čas i energii. S maximální štípací silou 7 tun a výkonem motoru 2200 W si poradí s poleny do délky 520 mm a průměru 250 mm. Unikátní konstrukce obouručního ovládání zvyšuje bezpečnost a šetří motor, který nemusíte po každém cyklu vypínat.
Hlavní výhody štípače VeGA LS7 VARIO:
- Maximální štípací síla: 7 tun.
- Systém VARIO pro úsporu času a energie.
- Pro polena do délky 520 mm a průměru 250 mm.
- Bezpečné a pohodlné obouruční ovládání.
- Motor 2200 W, 230 V/50 Hz.
- Hmotnost 66 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Štípače |
|---|---|
| EAN: | 8595557900368 |
| Motor: | 2200 W, 230 V/50 Hz |
| Maximální štípací síla: | 7 tun |
| Délka štípacího polena: | max. 520 mm |
| Průměr štípacího polena: | max. 250 mm |
| Hmotnost: | 66 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
