Elektrický provzdušňovač VeGA VE80150
Kód: 17VE80150Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Elektrický provzdušňovač trávníků VeGA VE80150 s příkonem 1500 W a šířkou pracovního záběru 360 mm je určen pro vertikutaci i provzdušňování. Součástí balení jsou dva výměnné válce – jeden s 16 ocelovými noži pro vertikutaci a druhý s ocelovými drátky pro šetrné provzdušnění. Stroj má plastové šasi, centrální nastavení výšky a sběrný koš o objemu 50l. Výměna válců je snadná pomocí bezpečnostní matky.
Výměna válců: snadná výměna válců pomocí bezpečnostní matky.
Hlavní výhody elektrického provzdušňovače VeGA VE80150:
- Funkce 2v1: Vertikutace (válec s 16 ocelovými noži) a provzdušňování (válec s ocelovými dráty) – oba válce součástí balení.
- Výkonný motor 1500 W.
- Pracovní záběr 360 mm.
- Centrální nastavení pracovní výšky.
- Velký sběrný koš 50 l.
- Snadná výměna válců.
- Nízká hmotnost 15 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vertikutátory |
|---|---|
| EAN: | 8595557906155 |
| Motor: | elektrický 230V/50Hz |
| Výkon: | 1500 W |
| Otáčky bez zatížení: | 3800-4200 ot./min. |
| Šířka záběru: | 360 mm |
| Nastavení výšky: | centrální |
| Provzdušňování: | válec se 16-ti ocelovými noži |
| Drátkování: | válec s ocelovými dráty |
| Koš: | 50 l |
| Výměna válců: | snadná výměna válců pomocí bezpečnostní matky |
| Hmotnost: | 15 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
