Elektrický provzdušňovač VeGA VE34160
Kód: 17VE34160Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Elektrický provzdušňovač trávníků VeGA VE34160 s příkonem 1600 W a šířkou pracovního záběru 340 mm. Dodáván se dvěma výměnnými válci: jeden s ocelovými noži pro vertikutaci a druhý s ocelovými drátky pro provzdušňování. Má plastové šasi, centrální nastavení výšky a sběrný koš o objemu 50l. Výměna válců je snadná. Hmotnost cca 10-13 kg.
Výměna válců: snadná výměna válců pomocí bezpečnostní matky.
Hlavní výhody elektrického provzdušňovače VeGA VE34160:
- Funkce 2v1: Vertikutace (válec s ocelovými noži) a provzdušňování (válec s ocelovými dráty) – oba válce součástí balení.
- Výkonný motor 1600 W.
- Pracovní záběr 340 mm.
- Centrální nastavení pracovní výšky.
- Velký sběrný koš 50 l.
- Snadná výměna válců.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vertikutátory |
|---|---|
| EAN: | 8595557908555 |
| Motor: | elektrický 230V/50Hz |
| Výkon: | 1 600 W |
| Šířka záběru: | 340 mm |
| Nastavení výšky: | centrální |
| Provzdušňování: | válec s ocelovými noži |
| Drátkování: | válec s ocelovými dráty |
| Koš: | 50 l |
| Výměna válců: | snadná výměna válců pomocí bezpečnostní matky |
| Hmotnost: | 13 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
