Elektrický drtič Weibang WB SH 4003E
Kód: 12WBSH4003EProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Drtič Weibang WBSH4003E je poháněn elektrickým motorem o výkonu 2400 W. Tento výkonný nožový drtič je určen pro štěpení a drcení větví a listí. Výkonná motorová jednotka pohání 6 vyměnitelných speciálně tvarovaných čepelí na disku pro důkladné drcení. S pomocí této výkonné drtící jednotky můžete svůj organický odpad na své zahradě velice snadno přeměnit na vysoce kvalitní kompost.
Hlavní výhody drtiče Weibang WB SH 4003E:
- Výkonný elektrický motor 2400 W.
- Nožový drtící systém se 6 vyměnitelnými čepelemi.
- Vhodný pro štěpení a drcení větví a listí.
- Efektivní přeměna zahradního odpadu na kompost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické zahradní drtiče |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| EAN: | 8595557906704 |
| Motor: | elektrický 230V |
| Výkon motoru: | 2400 W |
| Otáčky nožů: | 2800 rpm |
| Sekací nože: | 6 x |
| Průměr větví: | max. 40 mm |
| Násypka na drobný odpad: | ano |
| Konstrukce: | masivní trubková |
| Kola: | velká transportní |
| Motorová brzda: | ANO |
| Automatické natahování větví: | ANO |
| Ochrana proti přetížení: | ANO |
| Hmotnost: | 58 kg |
| Záruka: | 4 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
