Elektrický drtič VeGA LSG2812
Kód: 12LSG2812Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Drtič větví VeGA LSG2812 pro drcení větví využívá pomaloběžný zubový válec, který si drcený materiál sám vtahuje a ohromnou silou jej posouvá proti nastavitelné přítlačné desce. Tím dochází k velice efektivnímu a zároveň tichému drcení. Zpracované štěpky můžete využít jako palivo do krbových kamen nebo jako náhradu za mulčovací kůru. Díky drtiči VeGA se zbavíte zahradního odpadu a ještě ušetříte.
Hlavní výhody elektrického drtiče VeGA LSG2812:
- Výkonný motor 2800 W s motorovou brzdou a ochranou proti přetížení.
- Technologie pomaloběžného drtícího válce pro extrémně tichý chod.
- Samovtahování větví pro práci bez námahy.
- Motor má zpětný chod pro snadné odstranění zaseknuté větve.
- Stroj je opatřen sběrným košem z kvalitního plastu.
- Velká transportní kola a madlo pro snadnou manipulaci.
- Snadné skladování – tělo stroje se dá vložit do boxu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické zahradní drtiče |
|---|---|
| EAN: | 8595557903925 |
| Typ: | válcový drtič |
| Motor elektrický: | 230V/50Hz |
| Výkon: | 2800 W |
| Frézovací válec: | ANO |
| Otáčky bez zatížení: | 49 ot./min. |
| Průměr větví: | max. 45 mm |
| Délka drtících nožů: | 70 mm |
| Box na štěpky: | ANO velký koš z kvalitního plastu |
| Průhledný box: | ANO |
| Transportní madlo: | ANO |
| Automatické natahování větví: | ANO |
| Motorová brzda: | ANO |
| Ochrana proti přetížení: | ANO |
| Drtící válec: | 90 mm |
| Konstrukce: | masivní trubková |
| Zpětný chod: | ANO |
| Kola: | velká transportní |
| Rozměry š/v/h v mm: | 425/585/520 |
| Hmotnost: | 32 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
