Elektrického štípače na dřevo VeGA LV1110PRO VARIO
Kód: 09LV1110PROVProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Štípačka VeGA LV1110PRO VARIO splňuje novou normu EU pro bezpečnost práce. Ke standardnímu obouručnímu ovládání tak přibylo nové, větší ochranné rameno a transportní kolo u vodicích rukojetí pro snadný převoz štípačky. Levá ovládací páka je vybavená zařízením pro zajištění stability polena.
Systém VARIO - do štípače je zabudován systém FORCE, díky kterému lze nastavit pracovní dráhu pístu přesně podle délky polen. Systém zkracuje dobu přípravy pístu do pracovní polohy a tím zrychluje dobu štípání.
Vertikální hydraulický štípač dřeva VeGA LV1110 PRO VARIO je špičkový model přímo předurčen pro tu nejnáročnější práci. Budete až překvapeni s jakou lehkostí si poradí s jakýmkoliv typem dřeva. Mohutný tlak 11 tun má základ v nové konstrukci stroje. Výborně si poradí i s tvrdýmy typy dřeva, a to až do délky 104 cm. Speciálně byla vyztuženacelá konstrukce stroje, která má významný podíl na stabilitě a tuhosti celého stroje. Díky tomu má stroj delší životnost a výborně odolává všem deformacím při štípání i velmi tvrdých druhů dřeva. Stroj je vybaven extrémně nízkou základnou, díky které nemusíte zvedat těžká polena do výšky. Pro kratší polena je stroj vybaven aretací chodu štípacího klínu. Použitím systému Vario, díky kterému si můžete nastavit pracovní délku pístu podle velikosti polena. Díky těmto výhodám zvládnete za jednotku času mnohem více štípacích cyklů než u jiných strojů a práce je mnohem rychleji hotova. Velká kola a transportní madlo dovolují lehkou manipulaci s celým strojem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Štípače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595557907787 |
| Motor: | 3300 W, 400 V, 50 Hz |
| Max. štípací síla: | 11 tun |
| Délka štípacího polena: | 560 - 1040 mm |
| Průměr štípacího polena: | 300 mm |
| Samo nakládací ruka: | ANO |
| Hmotnost: | 168 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
