Elektrická sekačka 37cm,1400W
Kód: ELM3720Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
ul>Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sekačky |
|---|---|
| EAN: | 0088381859127 |
| Příkon: | 1400 W |
| Šasi: | Polypropilene |
| Šasi odolné proti UV záření: | ano |
| Pro plochu do: | 500 m2 |
| Šířka šasi: | 39 cm |
| Šířka sekání: | 37 cm |
| Typ sekání: | 3 cut |
| Mulčování: | ne |
| Mulčovací nůž: | ne |
| Sekací nůž: | ano |
| Mulčovací sada: | ne |
| Signalizace zapojení: | ano |
| Objem koše: | 40 l |
| Zásuvka: | ano |
| Sklopná rukojeť: | ano |
| Nastavitelná rukojeť: | ne |
| Nastavení výšky sekání: | centrální |
| Počet výšek sekání: | 3 |
| Výška sekání: | 20/40/55 mm |
| Průměr kol: | Polypropilene |
| Čistá váha: | 11,6 kg |
| Pohon kol: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
