Elektrická řezačka na dlažbu Procraft PF1000/180 | PF 1000/180
Kód: PF 1000/180Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Součástí balení: kotouč a montážní klíč. Robustní kovová konstrukce Příkon (W) 450 Otáčky (ot./min) 2950 Průměr kotouče (mm) 180 Průměr upevňovacího otvoru (mm) 22,2 Velikost stolu (mm) 395x385 Hloubka řezu při 90°/45° (mm) 35/18 Hmotnost (kg) 10,9Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické řezačky na dlažbu a obklady |
|---|---|
| EAN: | 6972622480819 |
| Napětí: | 220 |
| Frekvence: | 50 |
| Příkon: | 450 |
| Otáčky: | 2950 |
| Průměr řezného kotouče: | 180x2,2 |
| Průměr upevňovacího otvoru: | 22,2 mm |
| Rozměry stolu: | délka-395 mm/šířka-385 mm |
| Maximální hloubka řezání: | úhel 90°-35 mm/úhel 45°-18 mm |
| Rozměry: | délka-415 mm/šířka-395 mm/výška-247 mm |
| Hmotnost: | 11 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
