Elektrická řetězová pila Procraft K2400 | K2400
Kód: K2400Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Elektrická řetězová pila Procraft K2400 je výkonný nástroj (2000 W) pro řezání palivového dřeva, prořezávání stromů nebo pro stavební práce kolem domu a na zahradě. Nabízí výhody elektrického pohonu – snadné startování, tišší provoz a nulové emise. Je osazena 40,5 cm (16") lištou.
Pro vyšší komfort a bezpečnost je vybavena funkcí pozvolného rozběhu (Soft Start), která zabraňuje trhnutí při spuštění, a automatickým systémem mazání řetězu. Rychlost řetězu dosahuje 14 m/s. Pila má také brzdu řetězu a bezpečnostní pojistku proti nechtěnému spuštění. Hmotnost pily je 5,1 kg.
Výhody elektrické pily Procraft K2400:
- Solidní výkon: Motor 2000 W pro běžné řezací práce.
- Pozvolný rozběh (Soft Start): Zvyšuje bezpečnost a komfort při startu.
- Automatické mazání řetězu: Zajišťuje optimální mazání a delší životnost řezacího ústrojí.
- Standardní délka lišty: 40.5 cm (16").
- Vysoká rychlost řetězu: 14 m/s pro efektivní řezání.
- Bezpečnostní prvky: Brzda řetězu, pojistka spouště.
Obsah balení:
- 1x Elektrická řetězová pila Procraft K2400
- 1x Vodící lišta 40.5 cm
- 1x Pilový řetěz
- 1x Ochranný kryt lišty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické pily |
|---|---|
| EAN: | 6973934251951 |
| Napětí: | 220-240 |
| Frekvence: | 50 |
| Příkon: | 2000 |
| Hmotnost: | 5,1 |
| Délka lišty: | 405 mm |
| Třída ochrany: | II / IP20 |
| Provozní teplota: | 0-35 °C |
| Pozvolný rozběh: | Ano |
| Štít brzdy řetězu: | Ano |
| Tlačítko pro zablokování startu: | Ano |
| Mazací systém: | automatický |
| Rychlost řetězu (bez zatížení): | 14,3 m/min |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | 93 |
| Hladina akustického tlaku Lwa: | 106 dB(A) |
| Vibrace: | 7,5 m/s2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
